Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo članice Pučkog zbora.

KALENDARI
U župnom uredu možete kupiti kalendare.

PRIJAVA ZA ISPOVIJED BOLESNIKA
Ispovijed bolesnih i nemoćnih po kućama bit će od 07. do 11. prosinca. Zbog epidemiološke situacije obilazimo samo bolesnike koji su prijavljeni.
Ponedjeljak i utorak: 7. i 8. prosinca – nas. M. Ivanić, Osječka i Mali Pariz;
srijeda i četvrtak, 9. i 10. prosinca Livada;
petak 11. prosinca nas. Zrinski-Frankopan i ulica Lj. Posavskog. Bolesne i nemoćne ćemo obići od 9,30 do 16h.

DOŠAŠĆE – MISE ZORNICE
Vrijeme Došašća priprava je za godišnju proslavu rođenja Spasitelja našega Isusa Krista. Najbolja priprava za Kristov rođendan je slavlje dnevne svete mise – ZORNICE, koja će u našoj župi biti u 6 i u 7 sati, uključujući i subotu. Mogućnost za svetu ispovijed svakoga dana za vrijeme zornica.

NOVI RASPORED NEDJELJNIH SVETIH MISA
Uslijed novih okolnosti svete mise do 21. prosinca su nedjeljom u 7, 8:30, 10, 11:30, 18:30 te u naselju M. Ivanića u 10 sati. Čuvajmo jedni druge i snažimo se i radujmo u Gospodinu.

DAN ČAŠĆENJA GOSPE FATIMSKE
Pobožnost molitve svete krunice za obraćenje i pokoru na čast Gospe Fatimske ovaj mjesec, u nedjelju 13. prosinca obaviti ćemo u svojim domovima.

24 – SATNO KLANJANJE
U četvrtak, 17. prosinca, nakon tjednog klanjanja nastavljamo s dvadeset četiri satnim klanjanjem koje završava u petak u 18 sati. Pozivam sve koji mogu i hoće da se u bilo koje vrijeme priključe ovoj – našoj župi – nadasve potrebnoj molitvi.

ŽUPNI CARITAS – PODIJELA BOŽIĆNIH PAKETA
U četvrtak, 17. prosinca od 9 do 11,30 te od 16 do 18 sati bit će podjela božićnih paketa potrebitim obiteljima iz naše župe.

NEDJELJA CARITASA
Kako zbog epidemiološke situacije nećemo imati karitativnu prodajnu akciju, a potrebe su velike, imate mogućnost preko župnog ureda iz našeg Caritasa naručiti mlince i rezance. Prihod od prodaje ide za najpotrebitije u našoj župi.

NEUPLAĆENI MISNI STIPENDIJ
Tijekom ove godine dogodilo se da je ne mali broj misa odslužen, a nije uplaćen misni stipendij, nagrada za slavljenje svete mise. Ako sumnjate da ste među njima, kontaktirajte župni ured.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20 sati.

Nedjelja, 06. 12.
7,00 +IVO I KATA LOVRIĆ