Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo zajednicu i zbor mladih.

KALENDARI
U župnom uredu možete kupiti kalendare.

DOŠAŠĆE – MISE ZORNICE
Vrijeme Došašća priprava je za godišnju proslavu rođenja Spasitelja našega Isusa Krista. Najbolja priprava za Kristov rođendan je slavlje dnevne svete mise – ZORNICE, koja će u našoj župi biti u 6 i u 7 sati, uključujući i subotu. Mogućnost za svetu ispovijed svakoga dana za vrijeme zornica.

DAN ČAŠĆENJA GOSPE FATIMSKE
Pobožnost molitve svete krunice za obraćenje i pokoru na čast Gospe Fatimske, danas, u nedjelju 13. prosinca obaviti ćemo u svojim domovima.

24 – SATNO KLANJANJE
U četvrtak, 17. prosinca, nakon tjednog klanjanja nastavljamo s dvadeset četiri satnim klanjanjem koje završava u petak u 18 sati. Pozivam sve koji mogu i hoće da se u bilo koje vrijeme priključe ovoj – našoj župi – nadasve potrebnoj molitvi.

ŽUPNI CARITAS – PODJELA BOŽIĆNIH PAKETA U četvrtak, 17. prosinca od 9 do 11,30 te od 16 do 18 sati bit će podjela božićnih paketa potrebitim obiteljima iz naše župe.

NEDJELJA CARITASA
Kako zbog epidemiološke situacije nećemo imati karitativnu prodajnu akciju, a potrebe su velike, imate mogućnost preko župnog ureda iz našeg Caritasa naručiti mlince i rezance. Prihod od prodaje ide za najpotrebitije u našoj župi.

NEUPLAĆENI MISNI STIPENDIJ
Tijekom ove godine dogodilo se da je ne mali broj misa odslužen, a nije uplaćen misni stipendij, nagrada za slavljenje svete mise. Ako sumnjate da ste među njima, kontaktirajte župni ured.

„VELIKA“ BOŽIĆNA ISPOVIJED
Prigodu za ispovijed uoči proslave Božića imati ćete ovaj tjedan od 14. do 18. prosinca – od ponedjeljak do petka, u vremenu od 16 do 18,30 sati. Na raspolaganju će biti župnik i kapelan. I svakako za vrijeme misa zornica do pred Badnjak.

SCHÖNSTATT
Schönstattska obitelj ima svoj susret u subotu 19. prosinca 2020. u 17.00 sati.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20 sati.

7,00 + GORAN MITROVIĆ
8,30 + OB. SOJČIĆ I MARIJANOVIĆ