SPREMANJE CRKVE
Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo katehetsko molitvenu zajednicu Sv. Obitelji.

SVETKOVINA PRESVETOG TROJSTVA
U kapelici sv. Majke Terezije sveta misa je ujutro u 8 h.

DUHOVSKI PONEDJELJAK
Sutra na spomen Bl. Djevice Marije Majke Crkve svete mise su jutarnja u 8,00 te večernja u 18,30.

CJELODNEVNO KLANJANJE
Na prvi petak, 05. lipnja u samostanskoj kapelici sestara Karmelićanki božanskog Srca Isusova divna je prigoda tijekom dana pohoditi Isusa u presvetom oltarskom sakramentu.

MALI PUT
U subotu, 06. lipnja u samostanu naših sestara KBSI susret je za djecu od 4. do 8. razreda u vremenu od 10 do 12.h. Prigoda je da djeca upoznaju karmelsku duhovnost i život bl. Marije Terezije od sv. Josipa, utemeljiteljice karmela BSI.

TEČAJ PRIPRAVE ZA BRAK
Od ponedjeljka, 01. 6. do petka 5. 6. u 19,30h. Predavanja su svske večeri kroz tjedan dana po dva školska sata kao izvanredna mogućnost onima koji planiraju vjenčanje na jesen i zimu. Radi ograničenog broja i sadašnjih posebnih mjera, obavezno se prethodno najaviti telefonom na župni ured Gospe Brze Pomoći.

PRIMANJE ŠKAPULARA
Svi oni koji se žele staviti pod okrilje i zaštitu Djevice Marije – Gospe od Karmela, mogu se javiti našim sestrama BSI to prijepodne u 9,00h i poslijepodne u 19,30h, da bi ove godine primili škapular.

KATEHEZA ZA PRVOPRIČESNIKE
Škola B. ŠULEK: utorak i četvrtak u 17 sati.
Škola A. MIHANOVIĆ: ponedjeljak i srijeda u 17 sati.

KATEHEZA ZA KRIZMANIKE
Od sutra po redovitom rasporedu katehetske susrete imaju 1. i 2 srednje.

SUSRET ZAJEDNICE MLADIH
U petak u 20 sati.

SLAVLJE PRVE SVETE PRIČESTI
Slavlje podjele sakramenta sv. pričesti bit će 27. lipnja 2020.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20 SATI!

RASPORED TJEDNIH MISA I NAKANA

Nedjelja 31. 05.
08,00 + VINKO I ANA BORAS, OB. LASOVIĆ, ŠARIĆ, HENIG I BORAS
10,30 -Za župljane
18,30 + STEFAN MARSENIĆ, LUKA I MARIJA RADOVANOVIĆ

Ponedjeljak MARIJA MAJKA CRKVE 01. 06.
08,00 – AID
18,30 + MANDA, FRANJO, JOSIP I EDO KALAJDŽIĆ, OB. KRKLJEC

Utorak 02. 06. 18,30
+ VJEKOSLAV VAŠKO

Srijeda 03. 06. 18,30
+ OB. BOŽIČEVIĆ

Četvrtak 04. 06. 18,30
+ IVAN NEKIĆ

Petak 05. 06. 18,30
+ IVAN I DRAGICA BIONDIĆ

Subota 06. 06. 07,30
+ ANTO BLAŽEVIĆ


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.