Spremanje crkve – članovi molitvene zajednice Svete obitelji.

KATEHEZA ZA RODITELJE KRIZMANIKA
U petak, 6. ožujka, u 20 sati katehetski je susret za roditelje krizmanika I. razreda srednje škole.

KATEHETSKI SUSRET ZA PROSVJETNE DJELATNIKE
Poštovani učitelji, nastavnici, profesori, odgojitelji! Srdačno vas pozivam na susret koji će se održati u našoj katehetskoj dvorani u srijedu 04. 03. u 20h.

KORIZMA
Kršćani se pripremaju za slavljenje Uskrsa molitvom, postom, slušanjem i čitanjem Božje riječi te dobrim djelima. U korizmi, vjernici pristupaju sakramentu ispovijedi, da pomireni s Bogom i ljudima radosnije mogu slaviti Uskrs. Milostinja koju ćemo skupljati u korizmi srijedom i petkom ide za potrebe župnog caritasa te za Pučku kuhinju. Molitvu Križnog puta moliti ćemo srijedom i petkom u 18 sati. Srijedom predmole skupine župnih suradnika, raspored je na oglasnoj ploči. U kapeli sv. Majke Terezije križni put je utorkom u 17,15h.

NOSITELJI KRIŽA KRISTOVA
U sakristiji je raspored molitve križnoga puta u korizmi. Molimo i pozivamo da se upišu koji žele nositi križ.

SUSRET ZAJEDNICE MLADIH
Sve mlade naše župe pozivamo na susret u petak u 20,00 sati.

XV. KRIŽNI PUT ZA MLADE
Održat će se pod geslom „Milosrdan je i milostiv Gospodin“ 28. ožujka 2020., Prijaviti se mogu mladi od osmog razreda do 30 godina u župnom uredu.

SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI
Susret hrvatske katoličke mladeži održava se 9. i 10. svibnja 2020. godine u Zagrebu. Prijaviti se treba u župni ured do 13. ožujka.

SRIJEDA – DAN ČAŠĆENJA SV. JOSIPA ZARUČNIKA BD MARIJE
Pobožnost na čast sv. Josipa imati ćemo i dalje srijedom ali u 17,30h.

MALI PUT
U subotu, 07. 3. u samostanu naših sestara KBSI susret je za djecu od 4. do 8. razreda u vremenu od 10 do 12.h. Prigoda je da djeca upoznaju karmelsku duhovnost i život bl. Marije Terezije od sv. Josipa, utemeljiteljice karmela BSI.

CJELODNEVNO KLANJANJE
Na prvi petak, 06. 03. u samostanskoj kapelici sestara Karmelićanki božanskog Srca Isusova divna je prigoda za euharistijsko klanjanje.

KATEHETSKA IGRAONICA
U subotu, 07. 03. u 10h pozivamo djecu na katehetsku igraonicu. Želja nam je djeci od 4 -7 god. otvoriti vrata života u župi na pristupačan način.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20h

Nedjelja 01.03.
08,00 + MATE VUKO
+ ANTE VIDOVIĆ (nakana s M. Ivanića)