SPREMANJE CRKVE
Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo katehetsko molitvenu zajednicu „SV. OBITELJI“.

DOŠAŠĆE – MISE ZORNICE
Vrijeme Došašća priprava je za godišnju proslavu rođenja Spasitelja našega Isusa Krista. Najbolja priprava za Kristov rođendan je slavlje dnevne svete mise – ZORNICE, koja će u našoj župi biti u 6 sati za radnički svijet te u 7 sati za djecu i one kojima ovaj termin odgovara. Subotom je samo jedna zornica u 7 sati. Mogućnost za svetu ispovijed svakoga dana za vrijeme zornica. Za vrijeme došašća kroz milostinju sakupljati ćemo milodare za pučku kuhinju i potrebite u našoj župi.

KATEHETSKI SUSRET RODITELJA KRIZMANIKA
U petak, 13. prosinca u 20h katehetski je susret za roditelje polaznika župne priprave za sakrament potvrde 1. godine srednje škole.

DAN BOLESNIKA
Danas je u našoj crkvi božićni susret starijih, bolesnih i nemoćnih župljana naše župe. Ispovijed je u 15.00 sati a nakon toga sveta misa u 15.30, s mogućnošću sakramenta bolesničkog Pomazanja za bolesnike.

MISIJSKA PRODAJNA AKCIJA
Prigodni adventski i božićni ukrasi koje su izradili suradnici i članovi župne misijske skupine danas će vam bit ponuđeni na prodaju. Prihod od akcije ide kao i do sada za naše sestre u Nigeriji.

LUKNO I NAMJENSKI DAROVI
Molim i pozivam župljane koji nisu podmirili dar za dolično uzdržavanje, LUKNO, neka doprinesu za crkvene potrebe. Do sada je to učinilo 712 obitelji.

DAN ČAŠĆENJA GOSPE FATIMSKE
Nastavljamo svakog 13. u mjesecu s molitvom krunice. Kako je Gospa u Fatimi pozvala na pokoru te molitvu krunice, mi bismo u petak, 13. prosinca s molitvom krunice započeli u 17,00 sati. Molim i pozivam sve odgovorne katolike u župi da se uključe u ovu molitveno – duhovnu pobožnost.

DEKANATSKO CJELOVEČERNJE KLANJANJE
U petak, 13. prosinca bit će adventsko cjelovečernje dekanatsko klanjanje u Franjevačkom samostanu. Od 20,00 do 21,00h naša će se župa uključiti u ovaj milosni događaj. Molim i pozivam sve koji vole svoju župu i grad Sl. Brod da se priključe ovoj molitvi. U četvrtak neće biti klanjanja u našoj župi.

FOKOLARINI – DJELO MARIJINO
Djeca iz pokreta Djela Marijina diljem Hrvatske izrađuju kipiće malog Isusa. Slijedeće nedjelje iza župne mise bit će ponuđeni za prodaju. Prihod ide za potrebite u Libanonu, Siriji i Kolumbiji. Hvala djeci iz Djela Marijina.

ISPOVIJED BOLESNH I NEMOĆNIH
Bit će ovaj tjedan po rasporedu kako je navedeno u župnom listiću.

 

RASPORED TJEDNIH MISA I NAKANA

II. NEDJELJA DOŠAŠĆA – 08. 12. 2019.

Nedjelja 08. 12.
08,00 + ANGELINA TEKIĆ
10,00 -Za župljane
18,30 + FILIP VALIDŽIĆ

Ponedjeljak 09. 12.
06,00 + HANA BRANDT I OB. BRANDT
07,00 + ANA ILAKOVAC

Utorak 10. 12.
06,00 + HINKO I MARGARETA RAMŠAK
07,00 + IVANKA I VJEKOSLAV PIRKL

Srijeda 11. 12.
06,00 + JERKO TOLIĆ
07,00 + STOJAN BLAŽEVIĆ

Četvrtak 12. 12.
06,00 + OB. TERZIĆ I ČERENKO
07,00 + KATA KODŽOMAN

Petak 13. 12.
06,00 + MATO I ANA RAJKOVAČA
07,00 + BOŽICA I LJUBOMIR JURILJ

Subota 14. 12.
07,00 +IVAN, JULIJANA I STJEPAN BAJAN I RUŽA MARINIĆ
+ ANTO VUKOJE I OB. VUKOJE I ŠTRAUB