SPREMANJE CRKVE
Spremanje crkve – članovi Pučkog zbora.

KATEHEZA ZA RODITELJE PRVOPRIČESNIKA
U petak, 20. ožujka, u 20 sati katehetski je susret za roditelje prvopričesnika OŠ „ANTUN MIHANOVIĆ“.

KATEHETSKI SUSRET ZA PROSVJETNE DJELATNIKE
Poštovani učitelji, nastavnici, profesori, odgojitelji! Srdačno vas pozivam na susret koji će se održati u našoj katehetskoj dvorani u srijedu 18. 03. u 20h.

PRIGODNA AKCIJA KARITASA
Danas, 15. ožujka naš župni Caritas ima prigodnu prodaju kolača, tjestenine i dr. nakon svetih misa. Prilog ide za pučku kuhinju i naš Caritas.

KORIZMA
Molitvu Križnog puta moliti ćemo srijedom i petkom u 18 sati. Srijedom predmole skupine župnih suradnika, raspored je na oglasnoj ploči. U kapeli sv. Majke Terezije križni put je utorkom i petkom u 17,15h. Milostinja koju ćemo skupljati u korizmi srijedom i petkom ide za potrebe župnog caritasa te za Pučku kuhinju.

SRIJEDA – DAN ČAŠĆENJA SV. JOSIPA ZARUČNIKA BD MARIJE
Pobožnost na čast sv. Josipa imati ćemo i dalje srijedom ali u 17,30h.

ISPOVIJED BOLESNH I NEMOĆNIH
Za danas najavljen susret starijih, bolesnih i nemoćnih poradi predostrožnosti se odgađa. A osobna kućna posjeta bit će ovaj tjedan po rasporedu kako je navedeno i u župnom listiću: ponedjeljak i utorak; 16. i 17. ožujak; naselje M. Ivanić, Osječka, Mali Pariz i Livada. Srijeda; 18. ožujka naselje Zrinski-Frankopan i Lj. Posavskog. Nemoćne ćemo obići u vremenu od 9,30 do 17h. „Velika“ uskrsna ispovijed je u četvrtak, 02. travnja od 10 do 11,30h te od 16 do 17,30h.

SVETKOVINA SV. JOSIPA
U četvrtak na svetkovinu sv. Josipa svete mise su u 8.00 te večernja u 18,30h.

DEKANATSKO CJELOVEČERNJE KLANJANJE
U subotu, 21. ožujka bit će korizmeno cjelovečernje dekanatsko klanjanje u župnoj crkvi Gospe Brze Pomoći. Od 20,00 do 21,00h naša će se župa uključiti u ovaj milosni događaj. Molim i pozivam sve koji vole svoju župu i grad Sl. Brod da se priključe ovoj molitvi. U četvrtak neće biti klanjanja u našoj župi.

SUSRET ZA DJEVOJKE U SAMOSTANU
U subotu, 21. ožujka, od 10 do 18 sati u samostanu naših sestara KBSI pod geslom „Isus je moj najbolji prijatelj“ bit će susret za djevojke od 15 do 30 godina. Za više informacija kontaktirajte s. Moniku ili župni ured.

SCHÖNSTATT
Schönstatt-ska obitelj ima svoj susret u subotu 21. ožujka u 17.00 sati.

MISIJSKA PRODAJNA AKCIJA
U nedjelju, 22. ožujka nakon svetih misa Misijska zajednica naše župe organizira prodajnu akciju za potrebe misija. Hvala Misijskoj skupini i onima koji su do sada pokazali svoju kršćansku misijsku svijest.

********************************************************************
ŽUPNE KATEHEZE ZA DJECU I MLADE DO DALJNJEGA NEĆE BITI!
********************************************************************

RASPORED TJEDNIH MISA I NAKANA

Nedjelja 15.03.
08,00 + ANA I NIKOLA MRVELJ
10,00 -Za župljane
18,30 + IVAN I LUCIJA BLATANČIĆ, OB. BLATANČIĆ I VULETA

Ponedjeljak 16. 03.
18,30 + KATA TADIĆ

Utorak 17. 03.
18,30 + IVICA VULETIĆ

Srijeda 18. 03.
18,30 + JOSIP I ĐURĐA KOKANOVIĆ

Četvrtak SV. JOSIP 19. 03.
8,00 + VLČ. JOSIP GLAVAŠ I OB GLAVAŠ
18,30 + JOSIP HEĐEŠ I OB. HEĐEŠ

Petak 20. 03.
18,30 + JOZO I MARIJA ARAČIĆ

Subota 21. 03.
07,30 + OB. KOLOĐI, BLONKALO I LUŠČAK