Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo liturgijske čitaće.

DAN ČAŠĆENJA GOSPE FATIMSKE
Nastavljamo svakog 13. u mjesecu. Kako je Gospa u Fatimi pozvala na pokoru te molitvu krunice mi bismo u ponedjeljak, 13. siječnja s molitvom krunice započeli u 17,00 sati. Molim i pozivam sve odgovorne katolike, napose članove Žive Krunice, da se uključe u ovu molitveno-duhovnu pobožnost.

BLAGOSLOV OBITELJI
Ovih božićnih blagdana 1735 obitelji u zajedništvu sa svećenicima molilo je Božji blagoslov u svome domu. Zahvaljujući za ljepotu u jednostavnosti susreta u Vašem domu zahvaljujem i na darovanoj novčanoj potpori našoj župi. Isto tako u ime naših ministranata hvala za novčani dar. U ovom daru ministranti su prepoznali Vašu zahvalnost za redovitost ministrantske službe u liturgiji. Ukoliko još netko želi blagoslov neka se javi u župni ured.

SCHÖNSTATT
Schönstatt-ska obitelj ima svoj susret u subotu 18. siječnja u 17.00 sati.

MISA U NASELJU M. IVANIĆA
Od ovoga tjedna nastavljamo s redovitim svetim misama, utorkom u 17,45 h.

SVETE MISE RADNIM DANOM
Od sutra su mise radnim danom navečer u 18,30 sati, subotom u 7,30.

MOLITVENA OSMINA ZA JEDINSTVO KRŠĆANA
Svjetska molitvena osmina za jedinstvo kršćana, koja traje od subote, 18. siječnja do subote, 25. siječnja 2018. godine, odvijat će se na temu:
„ISKAZIVAHU NAM NESVAKIDAŠNJE ČOVJEKOLJUBLJE“. Tijekom spomenutog razdoblja na redovitim svetim misama i u osobnoj molitvi uključimo se u ovu prevažnu nakanu Crkve.

KATEHETSKI SUSRET ZA BRAČNO-OBITELJSKU ZAJEDNICU
Poštovani i dragi supružnici. Srdačno pozivam na susret koji će se održati u župnom domu u petak, 17. siječnja u 20h.

KATEHETSKI SUSRET ZA PROSVJETNE DJELATNIKE
Poštovani učitelji, nastavnici, profesori, odgojitelji! Srdačno vas pozivam na susret koji će se održati u našoj katehetskoj dvorani u srijedu 15. siječnja u 20h.

PRODAJNA AKCIJA KNJIŽNICE „U PRAVI TRENUTAK“
U nedjelju 19. siječnja nakon dopodnevnih misa volonteri knjižnice „U PRAVI TRENUTAK“ iz Đakova ponuditi će nam knjige duhovnog sadržaja. Kupnjom knjiga pomažemo izgraditi dom jednoj obitelji.

SJEDNICA ŽUPNOG EKONOMSKOG VIJEĆA
U utorak, 14. siječnja u 20h pozivam članove ŽEV-a na prvu ovogodišnju sjednicu. Tema susreta je Financijski izvještaj za 2019. g.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20h

08,00 + VINKO I BOŽICA PERIĆ