SPREMANJE CRKVE
Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo Pučki zbor.

SV. BLAŽ
Sutra, 03. veljače, na spomendan sv. Blaža blagoslov grla na spomen biskupa i mučenika biti će nakon večernje svete mise.

SJEDNICA ŽUPNOG PASTORALNOG VIJEĆA
U srijedu, 05. veljače, u 20h pozivam na sjednicu sve članove Župnog Pastoralnog Vijeća.

CJELODNEVNO KLANJANJE
Na prvi petak, 07. 02. u samostanskoj kapelici sestara Karmelićanki božanskog Srca Isusova divna je prigoda tijekom dana pohoditi Isusa u presvetom oltarskom sakramentu.

KARMELSKI DAN
U subotu, 08. veljače u 17h sveta misa je u samostanu naših sestara za sve koji su primili škapular.

SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI
Susret hrvatske katoličke mladeži održava se 9. i 10. svibnja 2020. godine u Zagrebu. Jedanaesti put okupit će se mladi katolici na nacionalnom susretu, ovoga puta u glavnom gradu Hrvatske, pod geslom „Što god vam rekne, učinite!“ Prijaviti se treba u župni ured do 13. ožujka. Na susret se mogu prijaviti mladi od 8. razreda do 30 godina.

ŽUPNI CARITAS
Od četvrtka, 06. veljače župni Caritas djeluje na adresi E. Kumičića 14. Kako je Bračno i obiteljsko savjetovalište nakon niza godina korištenja preseljeno u Lopašićevu ulicu kuća je vraćena župi na raspolaganje. Caritas je otvoren četvrtkom od 9-11 te od 16-18h.

SEMINAR ZA BRAČNE PAROVE
Bračno i obiteljsko savjetovalište i Savjetovalište za žrtve obiteljskog nasilja Đakovačko-osječke nadbiskupije organiziraju seminar za bračne parove pod nazivom „Pomozimo nositi teret jedni drugima“, koji će se održati 15. veljače, subota, s početkom u 8,45h u prostorima KBF-a u Đakovu, a završava oko 15h. Zainteresirane molim neka se prijave u ured.

LUKNO, NAMJENSKI DAROVI I ŽUPNA KARTOTEKA
Analizom župne kartoteke na kraju protekle godine uočeno je da jedna trećina obitelji prvopričesnika i krizmanika nije niti upisan u kartoteci, a lukno i namjenski dar nikako ne uplaćuje dvije trećine obitelji. Molim da do Uskrsa obitelji naših kandidata za primanje sakramenata doprinesu za crkvene potrebe.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20h

RASPORED TJEDNIH MISA I NAKANA

Nedjelja 02. 02.
08,00 + MARIJAN STANIĆ, OB. STANIĆ I MARIĆ
10,00 -Za župljane
18,30 + MARIJA I MARIJAN FERIĆ

Ponedjeljak 03. 02.
18,30 + IVAN, ANA, STJEPAN I KATARINA BITUNJAC

Utorak 04. 02.
18,30 + BLAŽ MARIJIĆ

Srijeda 05. 02.
18,30 + ANA KVESIĆ

Četvrtak 06. 02.
18,30 + DANE I MANDA PASTUOVIĆ, MATO I ELIZABETA KEVEROVIĆ
+ IVAN ZIRDUM, OB. ZIRDUM I PRGOMET

Petak 07. 02.
18,30 + LJUBICA MAŠIĆ, OB MAŠIĆ, MARA KOLOVRAT

Subota 08. 02.
07,30 + MARA STANIĆ