u okolnostima izvanrednih mjera zaštite od zarazne bolesti Covid-19

Vazmeno je trodnevlje kruna i središte čitave liturgijske godine. Tim više što vi vjernici ne možete sudjelovati u slavljima vazmenoga trodnevlja, pozivamo vas da se u svojim domovima, kao obitelj ili pojedinci, okupite na molitvu križnoga puta u dane Velikoga tjedna, Getsemanske ure na Veliki četvrtak uvečer, te u klanjanju pred križem u svome obiteljskome domu na Veliki petak i subotu te da u navedeno vrijeme budete u molitvenom zajedništvu sa svojim svećenicima.

RASPORED LITURGIJSKIH SLAVLJA U ŽUPNOJ CRKVI

VELIKI ČETVRTAK
18,30 MISA VEČERE GOSPODNJE
KLANJANJE DO 21,00h – GETSEMANSKA URA

VELIKI PETAK
9,00 KRIŽNI PUT
18,30 SLUŽBA MUKE GOSPODNJE

VELIKA SUBOTA
VAZMENO BDIJENJE – 20,00

NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODINOVA – USKRS
SVETE MISE u 08,00 i u 10,00h

USKRSNI PONEDJELJAK
SVETE MISE u 08,00 i u 10,00

VAZMENI TJEDAN misa je u 8,00 sati.

Moleći da vas obasja Božja ljubav, za nas prikazana na drvu Kristova križa i proslavljena u njegovu uskrsnuću, svima pozdrav i blagoslov u Gospodinu!