Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo župni caritas.

KATEHETSKI SUSRET ZA BRAČNO-OBITELJSKU ZAJEDNICU
Poštovani i dragi supružnici. Srdačno pozivam na susret koji će se održati u župnom domu u petak, 31. siječnja u 20h.

KATEHETSKI SUSRET ZA PROSVJETNE DJELATNIKE
Poštovani učitelji, nastavnici, profesori, odgojitelji! Srdačno vas pozivam na susret koji će se održati u našoj katehetskoj dvorani u srijedu 29. 01. u 20h.

DVADESET ČETRSATNO KLANJANJE
U četvrtak, 30. siječnja, nakon tjednog euharistijskog klanjanja nastavljamo s dvadeset četiri satnim klanjanjem koje završava u petak u 18 sati. Pozivam sve koji mogu i hoće da se u bilo koje vrijeme priključe ovoj – našoj župi – nadasve potrebnoj molitvi.
„Euharistijsko klanjanje je najveća snaga u svemiru, sposobna da nas preobrazi i promijeni lice svijeta.“ sv. Maksimilijsn Kolbe

SUSRET ZAJEDNICE MLADIH
Sve mlade naše župe pozivamo na susret u petak u 20,00 sati.

SVIJEĆNICA – PRIKAZANJE GOSPODINOVO
U nedjelju, na blagdan Prikazanja Gospodinova – Svijećnicu, blagoslov svijeća bit će na svim svetim misama. Svijeće s likom naše gospe Fatimske možete kupiti na ulazu u crkvu.

PROSLAVA GOSPE LUDRSKE
Blagdan Gospe Lurdske proslavlja se u franjevačkoj crkvi Presvetog Trojstva u Slavonskom Brodu u utorak, 11. veljače. Pod geslom „ Sva si lijepa o Marijo!“ misna slavlja su u 7, u 10 i u 17 sati. Svečano euharistijsko slavlje s početkom u 17 sati predvodi mons. Ivica Petanjak, krčki biskup. Na kraju mise procesija s Gospinim kipom uz rijeku Savu.
Blagdanu prethodi devetnica od 2. do 10. veljače. Svakoga dana misno slavlje je u 18.30, a pola sata prije pobožnost Blaženoj Djevici Mariji.

DUHOVNI SUSRET MINISTRANTSKE ZAJEDNICE
U subotu, 01. veljače s početkom u 10h pozivamo sve naše ministrante, a i one koji to žele biti na duhovno-rekreativno druženje.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20h

08,00 + OB. JEVICKI