Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo Zajednicu i Zbor mladih.

KATEHEZA ZA RODITELJE PRVOPRIČESNIKA
U petak, 14. veljače, u 20 sati katehetski je susret za roditelje prvopričesnika OŠ „BOGOSLOV ŠULEK“.

KATEHETSKI SUSRET ZA BRAČNO-OBITELJSKU ZAJEDNICU
Poštovani i dragi supružnici. Srdačno pozivam na susret koji će se održati u župnom domu u petak, 14. veljače u 20h.

KATEHETSKI SUSRET ZA PROSVJETNE DJELATNIKE
Poštovani učitelji, nastavnici, profesori, odgojitelji! Srdačno vas pozivam na susret koji će se održati u našoj katehetskoj dvorani u srijedu 12. 02. u 20h.

SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI
Susret hrvatske katoličke mladeži održava se 9. i 10. svibnja 2020. godine u Zagrebu. Prijaviti se treba u župni ured do 13. ožujka. Na susret se mogu prijaviti mladi od 8. razreda do 30 godina.

SEMINAR ZA BRAČNE PAROVE
Bračno i obiteljsko savjetovalište i Savjetovalište za žrtve obiteljskog nasilja Đakovačko-osječke nadbiskupije organiziraju seminar za bračne parove pod nazivom „Pomozimo nositi teret jedni drugima“, koji će se održati 15. veljače, subota, s početkom u 8,45h u prostorima KBF-a u Đakovu, a završava oko 15h. Zainteresirane molim neka se prijave u ured.

PROSLAVA GOSPE LUDRSKE
Blagdan Gospe Lurdske proslavlja se u franjevačkoj crkvi Presvetog Trojstva u Slavonskom Brodu u utorak, 11. veljače. Pod geslom „ Sva si lijepa o Marijo!“ misna slavlja su u 7, u 10 i u 17 sati. Svečano euharistijsko slavlje s početkom u 17 sati predvodi mons. Ivica Petanjak, krčki biskup. Na kraju mise procesija s Gospinim kipom uz rijeku Savu.

STEPINČEVO NA HEBRANGU
Sutra, ponedjeljak, 10. veljače, blagdan je bl. Alojzija Stepinca i crkveni god na Hebrangu. Svete mise su 11 te 18,30 sati. Mise predslavi p. Marijan Zubak, misionar Družbe Krvi Kristove.

DAN ČAŠĆENJA GOSPE FATIMSKE
Nastavljamo svakog 13. u mjesecu. Kako je Gospa u Fatimi pozvala na pokoru te molitvu krunice mi bismo u četvrtak, 13. veljače s molitvom krunice započeli u 17,20 sati. Molim i pozivam sve odgovorne katolike, napose članove Žive Krunice, da se uključe u ovu molitveno-duhovnu pobožnost.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20h

08,00 + MANDA GRGIĆ