SPREMANJE CRKVE
Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo zajednicu i zbor mladih.

SVIBANJSKE POBOŽNOSTI
Ušli smo u mjesec svibanj u kojem Božji narod osobito snažno izražava svoju ljubav i pobožnost prema Blaženoj Djevici Mariji.
Želim, stoga, svima predložiti da ponovno otkrijemo ljepotu moljenja krunice bilo kod kuće bilo u crkvi. Molitvu svete krunice u župnoj crkvi započinjemo svaki dan u 18 sati a subotom u 7 sati. U kapeli sv. Majke Terezije molimo svaki dan u 17,15h.

PRIMANJE ŠKAPULARA
Svi oni koji se žele staviti pod okrilje i zaštitu Djevice Marije – Gospe od Karmela, mogu se javiti našim sestrama BSI do samog blagdana Gospe Karmelske i to prijepodne u 9,00h i poslijepodne u 19,30h, da bi ove godine primili škapular.

LUKNO I NAMJENSKI DAR
Zahvaljujemo svim župljanima koji su do sada dali svoj dar za uzdržavanje župe – lukno i dar za Crkvu. Od 2000 obitelji, lukno je darovalo 245 obitelji, a namjenski dar za Crkvu 211 obitelji.

PROSLAVA GOSPE FATIMSKE
Poštovani i dragi župljani! Pred nama je proslava blagdana GOSPE FATIMSKE. U znak zahvalnosti za sve dobivene milosti kroz proteklo vrijeme te u odgovornosti za novu evangelizaciju koja je pred nama nastojali smo svakog trinaestog u mjesecu molitvom svih otajstava krunice staviti sebe na raspolaganje Bogu Ocu po zagovoru BDM, Gospe Fatimske. Središnje misno slavlje bit će u srijedu, 13. svibnja u 18,30. Molitva svete krunice započinje u 17,30, a završava blagoslovom svijeća i posvetom Bezgrješnom srcu Marijinu. Budimo radosni dionici toga susreta! Procesije ove godine neće biti.

KATEHETSKO-MOLITVENI SUSRET
Za vjeroučenike PRVOG SREDNJE bit će u PONEDJELJAK, 18.svibnja u 20 sati.
Za vjeroučenike DRUGOG SREDNJE u utorak, 19. svibnja u 20 sati.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20 SATI!

RASPORED TJEDNIH MISA I NAKANA

Nedjelja 10. 05.
08,00 + ILIJA I KATA KESEGIĆ, FRANJO, RUŽA I MARA IVANŠIĆ
10,00 -Za župljane
18,30 + MIROSLAV PIRIĆ

Ponedjeljak 11. 05.
18,30 + ZVONIMIR DUJMOVIĆ
+ ANA MARINČIĆ, zadušnica

Utorak 12. 05.
18,30 + STANKO MIKULIĆ, PAVO, ANKA I STJEPAN DAMIĆ

Srijeda 13. 05.
18,30 + KATA, IVO I IVANA JULARIĆ

Četvrtak 14. 05.
18,30 + ANTE I GOJKO LAUC

Petak 15. 05.
18,30 + MARIJA, GRGA, JOSIP I IVAN KRULJAC

Subota 16. 05.
07,30 + RUŽA KNEŽEVIĆ