SPREMANJE CRKVE
Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo liturgijske čitače.

LJETNI RASPORED SV. MISA
Svete mise radnim danom su ujutro u 7,30 sati. Tijekom srpnja i kolovoza svete mise nedjeljom biti će samo u župnoj crkvi po redovnom nedjeljnom rasporedu; 8, 10 i u 18,30 sati.

LJETNO RADNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA
Od 01. srpnja započeli smo s ljetnim radnim vremenom župnog ureda.
Utorak, četvrtak i subota od 9 – 12 sati. Srijeda i petak od 17 – 18 sati.

KARMELSKA GOSPA
16. srpnja večernja sveta misa u 18,30 je u samostanu naših sestara Karmelićanki. Misu predslavi mons. Ivan Ćurić, pom. biskup. Radosna je to prigoda da se svi oni koji su primili Škapular susretnu s novim članovima koji će se tom prigodom staviti pod zaštitu Gospe karmelske.

SRIJEDA – DAN ČAŠĆENJA SV. JOSIPA ZARUČNIKA BDM
Pobožnost na čast sv. Josipa imamo i dalje srijedom u 07,00h. Molimo Krunicu, litanije te molitvu zagovora za Domovinu, Crkvu i nadasve duhovne i materijalne potrebe naših župljana i župne zajednice. Budimo radosni dionici ove zagovorne molitve.

ČASOSLOV NARODA BOŽJEGA
Srijedom i subotom u sklopu jutarnje svete mise molimo Časoslov naroda Božjega te tako ulazimo u molitveno zajedništvo napose s posvećenim osobama i laicima cijele Crkve. Molitva Časoslova je uz svetu misu i krunicu poseban izvor milosti. Subotom Časoslov molima za nova i postojeća duhovna zvanja. Gospodin te poziva na ovu molitvu a tvoja župa te treba.

RASPORED TJEDNIH MISA I NAKANA

Nedjelja 05. 07.
08,00 + IVA I PEJO GRUBIŠIĆ
10,00 -Za župljane
18,30 + MIRO I ELIZABETA PUCAR

Ponedjeljak 06. 07.
7,30 + ŠIMO I ANĐA JERKOVIĆ

Utorak 07. 07.
7,30 + ĆIRILKA STANIĆ

Srijeda 08. 07.
7,30 + ZVONKO RATKOVIĆ, OB. RATKOVIĆ, RADOVANOVIĆ I VIČIĆ

Četvrtak 09. 07.
7,30 + SLAVICA I GRGUR LOVAKOVIĆ

Petak 10. 07.
7,30 + GRGO PAČAK

Subota 11. 07.
7,30 + BORIS I TADIJA KLJUČEVIĆ