SPREMANJE CRKVE
Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo župni Caritas.

KARMELSKA GOSPA
16. srpnja večernja sveta misa u 18,30 je u samostanu naših sestara Karmelićanki. Misu predslavi mons. Ivan Ćurić, pom. biskup. Ukoliko bude kiša misa će biti u župnoj crkvi.

SRIJEDA – DAN ČAŠĆENJA SV. JOSIPA ZARUČNIKA BDM
Pobožnost na čast sv. Josipa imamo i dalje srijedom u 07,00h. Molimo Krunicu, litanije te molitvu zagovora za Domovinu, Crkvu i nadasve duhovne i materijalne potrebe naših župljana i župne zajednice. Budimo radosni dionici ove zagovorne molitve.

ČASOSLOV NARODA BOŽJEGA
Srijedom i subotom u sklopu jutarnje svete mise molimo Časoslov naroda Božjega te tako ulazimo u molitveno zajedništvo napose s posvećenim osobama i laicima cijele Crkve. Molitva Časoslova je uz svetu misu i krunicu poseban izvor milosti. Subotom Časoslov molima za nova i postojeća duhovna zvanja. Gospodin te poziva na ovu molitvu, a tvoja župa te treba.

HODOČAŠĆE U MEĐUGORJE
Od 28. do 30. kolovoza, od petka do nedjelje hodočastili bismo u Međugorje. Polazak je u petak u 16 sati, a povratak u nedjelju u večernjim satima. Cijena hodočašća je 300 kn. Prijave u uredu.

DAN ČAŠĆENJA GOSPE FATIMSKE
Nastavljamo svakog 13. u mjesecu. Kako je Gospa u Fatimi pozvala na pokoru te molitvu krunice mi bismo u ponedjeljak, 13. srpnja s molitvom krunice započeli u 06,15 sati i do mise izmolili sva otajstva. Molim i pozivam sve odgovorne katolike u župi da se uključe u ovu molitveno-duhovnu pobožnost.
“O, Isuse, to je tebi za ljubav, za obraćenje grešnika i kao naknada za uvrede, koje se nanose Bezgrešnom Srcu Marijinu.”

SCHÖNSTATT
Schönstatt-ski pokret ima svoj susret u subotu 18. srpnja u 17.00 sati u župnoj crkvi. Pozivamo sve članove ovoga marijanskoga pokreta.

RASPORED TJEDNIH MISA I NAKANA

Nedjelja 12. 07.
08,00 + ILIJA I ANA ŠANTOR, VLADIMIR POTOČNIK
10,00 -Za župljane
18,30 + FRANJO HRKAČ

Ponedjeljak 13. 07.
7,30 + EVA STIPEŠEVIĆ

Utorak 14. 07.
7,30 + IVAN KATINIĆ

Srijeda 15. 07.
7,30 + ĐURO I ANA FERIĆ

Četvrtak – SAMOSTAN 16. 07.
18,30 + VLČ. JOSIP GLAVAŠ

Petak 17. 07.
7,30 + FRANJO I TEREZIJA KEREKOVIĆ

Subota 18. 07.
7,30 + IVAN IVANIŠ