SPREMANJE CRKVE
Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo župni Pučki zbor.

SRIJEDA – DAN ČAŠĆENJA SV. JOSIPA ZARUČNIKA BDM
Pobožnost na čast sv. Josipa imamo i dalje srijedom u 07,00h. Molimo Krunicu, litanije te molitvu zagovora za Domovinu, Crkvu i nadasve duhovne i materijalne potrebe naših župljana i župne zajednice. Budimo radosni dionici ove zagovorne molitve.

ČASOSLOV NARODA BOŽJEGA
Srijedom i subotom u sklopu jutarnje svete mise molimo Časoslov naroda Božjega te tako ulazimo u molitveno zajedništvo napose s posvećenim osobama i laicima cijele Crkve. Molitva Časoslova je uz svetu misu i krunicu poseban izvor milosti. Subotom Časoslov molima za nova i postojeća duhovna zvanja. Gospodin te poziva na ovu molitvu a tvoja župa te treba.

HODOČAŠĆE U MEĐUGORJE
Od 28. do 30. kolovoza, od petka do nedjelje hodočastili bismo u Međugorje. Polazak je u petak u 16 sati a povratak u nedjelju u večernjim satima. Cijena hodočašća je 300 kn. Prijave u uredu.

PROSLAVA SVETE ANE U BRODSKOJ TVRĐAVI
Pozivamo Vas na proslavu svete Ane u brodskoj Tvrđavi, na blagdan sv. Ane u 19.30 h. Blagdanu prethodi Trodnevnica u četvrtak, petak i subotu, također u 19. 30. Svakoga dana svetoj misi prethodi prigodna pobožnost. Svete mise sve dane predslavi mr. Ivan Benaković, svećenik – student.

RASPORED TJEDNIH MISA I NAKANA

Nedjelja 19. 07.
08,00 + MATE PERKOVIĆ I OB. PERKOVIĆ
10,00 -Za župljane
18,30 + ZVONIMIR JOVANOVIĆ

Ponedjeljak 20. 07.
7,30 + OB. HODAK I ZITTERBAT

Utorak 21. 07.
7,30 + ŽELJKO PRKAČIN

Srijeda 22. 07.
7,30 + JERKO MAJSTOROVIĆ

Četvrtak 23. 07.
7,30 + MARIJAN STANIĆ

Petak 24. 07.
7,30 + TOMISLAV ĐAKOVIĆ

Subota 25. 07.
7,30 + ANĐELKO NIKIĆ