Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo župni zbor i zajednica mladih.

DUHOVNO REKREATIVNI DANI NA PLITVICAMA
U Pastoralnom centru župe Marija Majka Crkve u Mukinjama, Plitvice, od četvrtka do subote, 20. do 22. kolovoza organizirali bismo duhovno rekreativni susret. Polazak u četvrtak u jutarnjim satima a povratak u subotu u večernjem terminu. Na susret su pozvani najprije ministranti te župni suradnici; čitaći, pjevači, Karitativci, članovi misijske skupine, katehete i vjeroučitelji te članovi ŽPV-a i ŽEV-a. Ministranti trošak namiruju iz svoje ministrantske blagajne. Cijena za župne suradnike je uz kotizaciju župe 550,00 kn, a za ostale 750,00 kn. U cijenu je uključen prijevoz, dva polupansiona, jedan pansion te ulaznice. Prijava i akontacija (200 kn) do 10. kolovoza.

HODOČAŠĆE U MEĐUGORJE
Od 28. do 30. kolovoza, od petka do nedjelje hodočastili bismo u Međugorje. Polazak je u petak u 16 sati a povratak u nedjelju u večernjim satima. Cijena hodočašća je 300 kn. Prijave u uredu.

HODOČAŠĆE GOSPI OD SUZA U PLETERNICU
I ove godine planiramo hodočastiti u svetište Gospi od suza u Pleternicu. Hodočašće je u ponedjeljak, 31. kolovoza. Trošak puta je 30 kuna. Prijaviti se možete u župnom uredu. Točno vrijeme polaska autobusa bit će objavljeno na vrijeme.

DAN SLAVLJA BOŽJEG MILOSRĐA I BLAGOSLOV SLIKE
U slijedeću nedjelju, 02. kolovoza, milosna je prigoda osnažiti se u pobožnosti Božjega Milosrđa. Toga dana svete mise predslavi vlč. Miro Tomas, voditelj nadbiskupijskog svetišta na Ovčari. Na središnjem misnom slavlju u 10 sati bit će blagoslov novopostavljene slike Božjeg Milosrđa. Nakon svetih misa moći ćemo na štandu kupiti nešto od nabožnih predmeta. Sav prihod od prodaje ide za obnovu oltara u svetištu na Ovčari. Također nakon misa moći ćemo častiti relikvije sv. Faustine Kowalski.

08,00 + ANA KVESIĆ
18,30 + OB. LOVRIĆ