Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo Središnji župni zbor.

CARITAS
Caritas naše župe nastavlja rad s korisnicima svakog četvrtka u terminima: 9 – 11, te 16 – 18 sati.TJEDNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE
U četvrtak, 10. rujna u 20h započinjemo s tjednim euharistijskim klanjanjem. Dođimo poklonimo se Gospodinu!

SLAVLJE SVETE POTVRDE
Slavlje podjele sakramenta svete potvrde, po odredbi nadbiskupskog ordinarijata, a sukladno novim odredbama vezanim uz CORONU, bit će u subotu 19. rujna na misi u 10 sati. Katehetski susret krizmanika te bliža priprava je u utorak, 8. te petak 11. rujna u 20 sati u našoj župnoj crkvi. Kandidati za sv. krizmu koji nisu donijeli potvrdu o krštenju neka donesu na taj susret. Krizmanici mogu ali ne moraju imati krizmanog kuma. Ukoliko predviđeni kumovi toga dana ne mogu, iste može zastupati neka druga prikladna osoba koja treba ispunjavati uvjete koji se traže za kumove.

DAN ČAŠĆENJA GOSPE FATIMSKE
Nastavljamo svakog 13. u mjesecu. Kako je Gospa u Fatimi pozvala na pokoru te molitvu krunice mi bismo u nedjelju, 13. rujna s molitvom krunice započeli u 17,15 sati i do mise izmolili sva otajstva. Molim i pozivam sve odgovorne katolike u župi da se uključe u ovu molitveno-duhovnu pobožnost.
“O, Isuse, to je tebi za ljubav, za obraćenje grešnika i kao naknada za uvrede, koje se nanose Bezgrešnom Srcu Marijinu.”

MOLITVA KRUNICE I ZAZIVA BOŽJEM MILOSRĐU
Svakoga petka u 15 sati u našoj župnoj crkvi imamo mogućnost priključiti se molitvi krunice i zaziva Božjem Milosrđu.

MISE U KAPELI SV. MAJKE TEREZIJE
Od nedjelje, 6.9., nastavljamo sa svetim misama u Naselju M. Ivanić, nedjeljom u 10 sati i utorkom u 17.45.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20 sati

08,00 + NIKOLA I RUŽICA KATINIĆ
18,30 + IVAN, MATIJA(ž) I FILIP KATAVIĆ

18,30 + JOSIP MATIČEVIĆUtorak 08. 09.
18,30 + DARIO ŠIMIĆ
+ JOSIP I REA ŽIVIĆ