SPREMANJE CRKVE

Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo župni Caritas.

ŽUPNA KATEHEZA

Prijavnice za upis djece na župnu katehezu možete preuzeti u župnom uredu. Upis obuhvaća svu školsku djecu (katolike) od prvog do osmog razreda, te prvi srednje. Detaljnije obavijesti nalaze se na poleđini prijavnice.

24-SATNO KLANJANJE

U četvrtak, 24. rujna, nakon tjednog klanjanja nastavljamo s dvadeset četiri satnim klanjanjem koje završava u petak u 18 sati. Pozivam sve koji mogu i hoće da se u bilo koje vrijeme priključe ovoj – našoj župi – nadasve potrebnoj molitvi. Sve vrijeme klanjanja u ime čitave župe zagovornu molitvu milosrdnom Ocu prinositi će nekolicina vjernika koji su se prijavili u ovaj molitveni lanac euharistijskih klanjatelja.

„Euharistijsko klanjanje je najveća snaga u svemiru, sposobna da nas preobrazi i promijeni lice svijeta.“ sv. Maksimilijan Kolbe

UPIS NA ŽUPNU KATEHEZU

Sva školska djeca od prvog do osmog razreda, te prvi srednje, prijavnicu za župnu katehezu mogu danas preuzeti nakon svetih misa ispred crkve ili u župnom uredu. Upis je vezan uz večernje svete mise u 18,30 sati. Raspored upisa nalazi se na prijavnici.

SUSRET ODGOVORNIH U KATEHEZI

Susret vjeroučitelja i kateheta je u srijedu, 23. rujna, u 19,30 sati.

40 DANA ZA ŽIVOT

Podupirući kulturu života, znajući da pobačaj ostavlja posljedice na srcu mame, tate, sestre, brata i ove jeseni u našem gradu ispred Opće bolnice pozvani smo bdjeti za izgradnju kulture života. Molitva počinje 23. rujna. Molitva je od 6:30 do 18:30, te cijelu noć sa srijede na četvrtak i s petka na subotu.

ISPOVIJED ŠKOLSKE DJECE I SREDNJOŠKOLACA

Bit će u prvom katehetskom tjednu na redovitim tjednim susretima, iza 27. rujna.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20 sati

RASPORED TJEDNIH MISA I NAKAN

Nedjelja 20. 09.

08,00 + ZDENKA LOVRIĆ, VLASTA MAMIĆ, OB. AKMAČIĆ, STOJANOV I KATINAC

10,00 -Za župljane

18,30 + BORIVOJ VUČEMIL, OB. VUČEMIL I FUNARIĆ

Ponedjeljak 21. 09.

18,30 + VLADIMIR JAKOVAC

Utorak 22. 09.

18,30 + ANTO I PERO NUJIĆ I EVA ROSO

Srijeda 23. 09.

18,30 + JOZO I EVA MIJIĆ

Četvrtak 24. 09.

18,30 + TOMO, MARA, KAJA I JURE BARIĆ, LUCIJA I TOMO MATANIĆ

Petak 25. 09.

18,30 + ZDRAVKO VINKOVIĆ

Subota 26. 09.

7,30 + OB. ROSANDIĆ

+ STOJAN BLAŽEVIĆ