Ovaj tjedan za spremanje crkve pozivamo zajednicu i zbor mladih.

LISTOPADSKE POBOŽNOSTI

U Marijinom mjesecu želimo podsjetiti na važnost i ljepotu molitve svete krunice. Bilo bi lijepo, osobito u ovom mjesecu, moliti zajedno u obitelji, s prijateljima ili pak u župi, svetu krunicu. Kroz mjesec listopad utorkom krunicu predmole čitači; srijedom središnji župni zbor, četvrtkom župni caritas a petkom molim da se uključi muški svijet koji želi sudjelovati u predmoljenju. Ostale dane predmole redovne moliteljice. Molitvu svete krunice u našoj crkvi započinjemo svaki dan u 18 sati, a subotom u 7 sati.

„STO KUBIKA TOPLIH ISKRICA“

I ove godine Caritas Slavonsko Brodske regije pokreće akciju prikupljanja novčane potpore za nabavku ogrjeva obiteljima u poteškoćama. Svoj novčani prilog možete predati u župnom uredu.

ISPOVIJED ŠKOLSKE DJECE I SREDNJOŠKOLACA

Bit će u ovom katehetskom tjednu na redovitim tjednim susretima.

KARMELSKI DAN

U subotu, 10. 10. u 17 sati sveta misa za sve koji su primili škapular je kod naših sestara.

SUSRET ZAJEDNICE MLADIH

Dragi mladi, pozivamo vas na susrete koji se održavaju svaki petak u 20,00 sati. Kroz kateheze i zajedničke razgovore susrećemo se sa problemima današnjice koje zajednički možemo lakše rješavati kroz molitvu, pjesmu i druženje.

MISA U NASELJU M. IVANIĆ

Sljedeće nedjelje, 11.10., sveta misa u Naselju M. Ivanić bit će u 8 sati.

LUKNO I NAMJENSKI DAR

Zahvaljujemo svim župljanima koji su do sada dali svoj dar za uzdržavanje župe – lukno i dar za Crkvu. Od 2000 obitelji, lukno je darovalo 511 obitelji, a namjenski dar za Crkvu 424 obitelji.

EUHARISTIJSKO KLANJANJE U ČETVRTAK U 20 sati.

08,00 + ANĐA RAŠIĆ

18,30 + IVAN MUSA, STANA I ANDRIJA ZOVKO, DRAGICA NALETILIĆ